Úvod Vitajte O nás História Charakteristika Štandardy Janis Výber šteniatka CHS Galéria Zaujímavosti Kontakt

Dojímavé, takmer neskutočné, fascinujúce...

 

Kulturistka
WENDY
Šťastlivec
DAVEA
Obor
HULK
Dlháň
ZEUS
Drobec
MILLY

 

 

 

Je to skutočnosť alebo fotomontáž ?


 

Verte alebo neverte, nie je to fotomontáž, aj keď to na prvý pohľad tak vypadá. Je to skutočnosť. Tento pes naozaj existuje. Jedná sa o geneticky upravovaného psa rasy "whippet". Volá sa Wendy a žije v Amerike. Genetická mutácia spôsobila enormný nárast svalovej hmoty, pričom veľkosť orgánov a kostry sa nezmenila. To môže spôsobiť, že nebude žiť tak dlho, ako normálna "verzia" whippet. Publikované 25.júna 2007
Originál text nájdete tu.

Video o Wendy

 

Príbeh Pitt Bulla Davea


 

Na periférii Rio De Janeira, našiel brazílčan Vilson zúboženého a na smrť čakajúceho psa Daveaho. Vďaka jeho snahe a aj rýchlemu zásahu veterinára, podvýživený a vážne zranený Davea, sa dostal z najhoršieho. Svojou láskou a starostlivosťou dodal Vilson Daveaovi novú chuť do života. Z úbohého a vyslabnutého sa začal postupne meniť na silného, zdravého psa. Oddaný a šťastný pittbull Davea teraz položí aj svoj život, ak bude treba, za svojho záchrancu, ktorý ho vytrhol zubatej z pazúrov.

Páčil sa Vám koniec tohto príbehu? Napíšte nám komentár a podeľte sa s nami o Vaše pocity.

 

 

Pitt Bull zvaný "The HULK"
Príbeh najväčšieho pitbulla na svete


 

Absolútne najväčší pes na svete. V americkom štáte New Haupshire žije obrovský Pitt Bull. Majiteľ CHS šľachtí svojich zverencov tak, aby boli čo najväčší. Chce docieliť, aby výsledkom jeho dlhoročnej práce, zvláštnej kombinácie kŕmenia a párenia, boli podľa možnosti čo najväčšie jedince. Pitt Bull "The Hulk" je čo do veľkosti absolútny svetový unikát. Váži 78 kg a okrem veľkosti je na ňom zaujímavé aj to, že je mimoriadne pokojnej a vyrovnanej povahy.

Videá s Hulkom

 

 

Zdroj:
http://magazin.atlas.sk/
http://www.youtube.com/
http://www.darkdynastyk9s.com/

 

Najvyšší pes na svete je ZEUS


 

Konkurentom pitbula Hulka je nemecká doga Zeus. Má 3 roky, pochádza z mesta Otsego z USA. Váži len o 0,5kg menej ako Hulk, ale zato meria neuveriteľných 1,118 metra. Keď sa postaví na zadné, meria 2,6 m. Tieto údaje ho momentálne zaraďujú na 1.miesto na svete. Podľa majiteľov sa väčšinou ľudia pýtajú, či je Zeus pes alebo kôň. Zeus za deň zje v priemere 12 misiek potravy.
Donedávna tento rekord držal tiež americký pes Giant George, tiež nemecká doga z Tusconu v štáte Arizona, ktorá merala v kohútiku až 109 cm a vážila "iba" 111 kg. Zahynula 24.októbra 2013.

 

Páčil sa Vám tento príbeh? Napíšte nám komentár a podeľte sa s nami o Vaše názory.

Zdroj:
http://www.aktuality.sk/
http://www.webnoviny.sk/
http://www.youtube.com/
Guinnessworldrecords.com

 

Najmenší pes na svete - čivava MILLY


 

V Guinessovej knihe rekordov je zaregistrovaný aj najmenší resp. najnižší pes na svete. Týmto titulom sa môže pochváliť maličká čivava Milly, ktorá žije v Portoricu. V kohútiku má len málo cez 9,5 cm, čo je o pár cm menej ako je mobilný telefón iPhone. Miracle Milly má aj svoju vlastnú stránku na facebooku, kde sa môžte o nej dozvedieť viac.

 

Páčil sa Vám tento príbeh? Napíšte nám komentár a podeľte sa s nami o Vaše názory.

Zdroj:
http://www.aktuality.sk/
http://www.webnoviny.sk/
http://www.youtube.com/
Guinnessworldrecords.com

 

WAAAAAUUUU.....Čoskoro prichádza nový príbeh!

Medzitým si pozrite krásnu slideshow s našim Dagom tu alebo s našou Jenny tu. A nakoniec spoločnú slideshow Jenny a Dag si pozriete, keď kliknete tu.

 

 

Späť na Zaujímavosti

HORE